Звездата на Ювентус Кристиано Роналдо бе много щастлив след победата

...

Роналдо: Шампионската лига е моят турнир

Звездата на Ювентус Кристиано Роналдо бе доста благополучен след успеха с 2:0 над Байер (Леверкузен) в последния мач на неговия тим от груповата фаза в Шампионската лига.

" оредната огромна вечер в Шампионската лига. Това е моят шампионат, обичам го. Обичам да играя в него. Но най-съществен е тимът. Представихме се фантастично през второто полувреме, играхме добре и отбелязахме голове. Завършихме преди всичко в групата без да загубим мач. Много сме удовлетворени и уверени във опциите си.

През второто полувреме заиграхме изнесени по-напред и пресирахме високо. Така създадохме повече положения. Във физическо отношение тимът е в отлична форма. През втората част изцяло контролирахме развиването на мача.

В елиминациите ще бъде мъчно, само че и тимовете в тази група бяха сложни. Гледаме напред ", разгласи португалецът.
 Ювентус победи Байер (Леверкузен) с 2:0
Ювентус си потегли с триумф от Германия, Роналдо покори и " БайАрена "

" Бианконерите " завоюваха визитата си на Байер (Леверкузен) с 2:0