Звездата на Лудогорец - Кирил Десподов, сподели след загубата с

...

Кирил Десподов загатна за проблем между него и Шимунджа

Звездата на Лудогорец - Кирил Десподов, показа след загубата с 2:4 от Динамо в Загреб, че съдията, който даде три червени картона на " орлите ", е бил 12-ия състезател в мача.

" Трудно е да се приказва след подобен мач. Според мен първото полувреме отстъпихме на Динамо. Не бяхме задоволително нападателни и изобретателни. Допуснахме неточности и за дузпата и при третия гол - самостоятелна моя неточност, изгубих топката и направиха контраофанзива.
 Анте Шимунджа: Мога да поема нужната отговорност...

" Според мен класиране в Лига Европа също ще бъде положително достижение "

Според мен е радостно, че с човек по-малко играхме като еднакъв с еднакъв. Ако шансът ни беше погледнал Якуб да означи за 3:3 мачът можеше да отиде в напълно друга обстановка.

Ако би трябвало да приказваме, не обичам да приказвам за съдията, само че през днешния ден той беше 12-ия състезател. Трябва да се споделят тези неща. В подобен мач да се подиграваш с тим като Лудогорец. Даваш през днешния ден три червени картона. Защо? Явно искаше по този начин да се стече мачът.

Мисля, че Лудогорец надигра и в двата мача Динамо. Само възторженостти за нашия тим, направихме всичко допустимо, само че от време на време правиш всичко, само че не се получава.

Ние в случай че желаеме да играем на такова високо равнище, би трябвало да минаваме през такива тимове. Трябва да бъдем по-здрав колектив и да съумеем да бъдем по-търпеливи. Аз мисля, че този тим има бъдеще. Според мен на нашия тим му липсва малко повече да бъдем като един пестник. Да си оказваме помощ повече на терена, а не да се разправяме на терена кой какво е направил.

То има доста въпросителни като цяло. Първо би трябвало да се отърсим от този мач. Последните две години нямаме победи в Лига Европа и това нещо ни липсва. Трябва да трупаме победи и точки, тъй като ни би трябвало коефициент.

Контузията ми беше от дълго време. Аз съм подготвен от много време, по-мало игрови минути получавам. Не съм в добра форма, трябват ми повече игрови минути. Дадох всичко от себе си през днешния ден и ще не преставам да го върша, само че ми трябват минути, с цел да вляза във форма ", сподели Десподов след срещата на " Максимир ".