Звездата на Лудогорец Кирил Десподов сподели след загубата с 1:2

...

Десподов: Лоши първи 10 минути за нас

Звездата на Лудогорец Кирил Десподов показа след загубата с 1:2 от Динамо Загреб, че съгласно него хърватите са реализуем тим.

"Мисля, че неприятни първи 10 минути за нас. Два бързи гола за Динамо, само че след това изпуснахме много положения. Мачът се разви добре за нас, върнахме гол. Радостно е, че успяхме да върнем гол, тъй като там ще бъде по-труден мач. На техен терен пред тяхна аудитория, само че мисля, че са реализуем тим.

Започнахме добре мача, създадохме две положения по-късно първият гол ни смъкна. Радостното е, че след втория гол не наведохме глави, а опитахме колкото се може по-бързо да върнем гол

Мисля, че тимът може повече. Трябва да вършим повече, в случай че желаеме да влезем в Шампионската лига. Трябва да даваме максимума от себе си и непрекъснато да се развиваме. Играта през второто полувреме дава оптимизъм. Надявам се да се поздравим с триумф идващия мач ", показа Десподов след дуела на "Хювефарма сцена ".