Звездата на Лудогорец Кирил Десподов даде мнението си след победата

...

Десподов: Срещу Рома или срещу Ботев - излизаме винаги за победа

Звездата на Лудогорец Кирил Десподов даде мнението си след успеха с 4:0 над Ботев (Враца) в efbet Лига. Той към този момент мисли за идния мач с Бетис в груповата фаза на Лига Европа.

" Мачът потегли сносно за нас, няма да разясня обстановката за аления картон, видя се, че решението на съдията беше вярно. През първото полувреме търсихме гола с по-голямо предпочитание. Поздравявам момчетата от Ботев (Враца), пробваха се играят футбол, пресираха, възторженостти към тях, само че ние заслужавахме повече успеха.
 Лудогорец завладя върха за едно полувреме във Враца и към този момент гледа към Бетис Лудогорец завладя върха за едно полувреме във Враца и към този момент гледа към Бетис
Тайната е в сработването на тренировките - работим в тренировките, след това придаваме това нещо в мачовете, познаваме се към този момент сносно. Разнообразие в офанзивите ни има - по фланговете, много прелестно първо полувреме за нас. Ако си експерт, не би трябвало да те демотивира даде съперник - дали играем против Рома, или Ботев (Враца), желаеме точки. Излизаме за победа против Реал Бетис, постоянно играем за победа ", съобщи националът на България.

Снимка: startphoto.bg