Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев говори пред репортерите си след

...
Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев говори пред репортерите си след
Коментари Харесай

Чочев: Шансовете ни са малки, но няма да се откажем от титлата

Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев приказва пред репортерите си след церемонията " Футболист на годината " в София
Атакуващият състезател на " орлите " беше определен за номер 2 в анкетата на спортните публицисти.

" Изключително съм щастлив да печеля за най-хубав полузащитник измежду толкоз мощни футболисти. А за футболист номер 2 - за мен е чест. Стремя се да държа едно равнище, да се представям добре, макар че прогресирам с годините (смее се). Лудогорец ме задължава да демонстрирам най-хубавото от себе си.

Шансовете ни понижават, колкото по-малко мачове остават, само че не сме се отказали, всеки мач излизаме за победа, най-после ще забележим до каква степен ще ни стигнат силите. Мачовете с ЦСКА за купата ще ни държат в кондиция, би трябвало да покажем най-хубавото от себе си. Голмайсторският приз не ми е толкоз значим, за мен е най-важно тимът да побеждава. Има още много мачове, да се надяваме, че ще продължа да въвеждам освен от дузпи ", сподели с усмивка Ивайло Чочев.

 
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР