Звездата на Левски“ Валери Божинов бе засечен от папараците на

...
Звездата на Левски“ Валери Божинов бе засечен от папараците на
Коментари Харесай

Божинов върти тайна грандиозна сделка! Подробности ТУК

Звездата на " Левски “ Валери Божинов бе засечен от папараците на „ България Днес “ на път за значима среща в София.

Божинов имаше известни проблеми с паркирането пред офиса на счетоводна компания. Докато той се оглеждаше за място от офиса излезе служителка с която запрашиха в незнайна посока. Засега не е ясно дали Валери ще купува нов парцел или става въпрос за различен вид договорка. В региона има много градежи и не е изключено футболистът да оглежда нов дом за него и Биляна Дол.

„ Имах да си оправя някои персонални неща и трябваше да се видя със счетоводителката “, описа пред изданието Божигол. Също по този начин и с нотариус. Това са естествени неща, няма нищо неправилно “.

Видимо удовлетворен от видяното Валери потегли по други задания. Няколко почитатели го нападнаха за подписи и селфита. Младежите се впечатлиха от звяра на Божинов бял „ М Мерцедес Ес Класа Куп “ с 577 конски сили под капака. За да е цялостна гъзарията номерът на колата е с буквите на Божинов.
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР