Коментарът на Травис Келс казва всичко, тъй като Тейлър Суифт лети за мача на НФЛ за Коледа
Звездата на Канзас Сити Чийфс Травис Келс се „ наслаждаваше на деня “, до момента в който дойде за своя мач от НФЛ на Коледа. Той очакваше с неспокойствие да се срещне с поп суперзвездата Тейлър Суифт, с която излиза неотдавна.
Суифт отлетя за Канзас Сити на коледната заран за мача си против Лас Вегас Рейдърс на стадион Ароухед. Тя прекара предходната нощ в Нешвил, преди да се качи на частния си аероплан, с цел да кацне на летище Charles B. Wheeler Downtown към 10 сутринта E.T., съгласно Daily Mail.
Облечен в бомбено яке на Chiefs и шапка на Дядо Коледа, Kelce изглеждаше разчувствуван за идния ден, защото беше сниман да идва на стадиона към 11 сутринта E.T. „ Наслаждавам се на деня! “ сподели той, знаейки, че Суифт ще го чака в края на играта.
ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ: Регистрирайте се за SMS актуализации на Mirror US за най-новите напряко от редакцията
ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ: Патрик Махоумс и Травис Келси вършат проекти за Тейлър Суифт след сезона на NFL
В клипа, споделен в...
Прочетете целия текст »




