Звездата на Ботев Пловдив Тодор Неделев може да се завърне

...

Страхотна новина за Ботев: Неделев може да играе с Черно мор...

Звездата на Ботев Пловдив Тодор Неделев може да се завърне на терена още в понеделник след осеммесечно Националът бе измежду 18-те при успеха над Пирин Бл с 2:1 в Коматево. Той стана да загрява на няколко пъти, с което обра овациите на публиката. Възстановяването му върви все по-добре и скоро се чака той да се върне на терена.

28-годишният техничар игра за последно при загубата от ЦСКА в края на ноември. Той се контузи при погрома от Локо в градското дерби на Лаута на 28 ноември. През януари той претърпя интервенция, която го извади от игра цяла пролет. Във втория кръг жълто-черните гостуват на Черно море (2 август, понеделник), като като се изключи че ще е измежду 18-те на „ Тича “, атакуващият футболист има късмет да запише и първи игрови минути. Планът на старши треньора Азрудин Валентин е да го пусне през второто полувреме.
Източник: marica.bg