Неделев: Имахме доста проблеми
Звездата на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев приказва след сложния триумф на отбора с 2:1 над Славия в борбата от Купата на България. Атакуващият футболист на “канарчетата” заби и двете попадения в мрежата на Георги Георгиев.
@@@
“Най-важно беше всички да излезем здрави от този тежък терен. Радостно е, че успяхме да отбележим две попадения. Имахме много проблеми. Много играчи бяха заболели. Хубаво е, когато вкараш толкоз рано. Можехме да водим с типичен резултат през първата част. Аз и Вутов изпуснахме положения”, съобщи звездата на Ботев.
@@@
“Най-важното е да се възстановим за мача от efbet Лига. Надявам се да сме крайните спечелили в идващия кръг. Връщаме си този жанр, който играехме преди. Надявам се в идващия мач да покажем какво можем и да спечелим”, приключи Неделев.
Снимки: Владимир Иванов, Sportal.bg
@@@ “Най-важно беше всички да излезем здрави от този тежък терен. Радостно е, че успяхме да отбележим две попадения. Имахме много проблеми. Много играчи бяха заболели. Хубаво е, когато вкараш толкоз рано. Можехме да водим с типичен резултат през първата част. Аз и Вутов изпуснахме положения”, съобщи звездата на Ботев.
@@@ “Най-важното е да се възстановим за мача от efbet Лига. Надявам се да сме крайните спечелили в идващия кръг. Връщаме си този жанр, който играехме преди. Надявам се в идващия мач да покажем какво можем и да спечелим”, приключи Неделев.
Снимки: Владимир Иванов, Sportal.bg Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




