Зундерт Екстрийм, официален представител за България на BRP от 2003

...
Зундерт Екстрийм, официален представител за България на BRP от 2003
Коментари Харесай

BRP представя триколки, бъгита и джетове на Moto Expo 2019

" Зундерт Екстрийм ", формален представител за България на BRP от 2003 година, е подготвил мощна офанзива от артикули за завършения и страст по време на Moto Expo 2019, което ще се организира сред 10 и 14 април в зала Асикс Арена (бивша Фестивална) в София.

Впечатляващ за ревюто е триколесният мотор Spyder. Превозното средство е с едно задно задвижващо колело и две предни ръководещи колела, сходни по модел с модерните моторни шейни. Spyder публично се появява на пазара през февруари 2007 година Производителят го назовава Роудстър, само че в техническо отношение той е като обичайният трайк.


В зала Асикс Арена ще бъде изложена версията Spyder F3 S. Той демонстрира друго равнище на показване и жанр с новия режим Sport и осъвременени стайлинг детайли. Spyder F3 S има 3-цилиндров мотор Rotax 1330 ACE In-Line със 115 кс, персонализирана позиция на каране с UFit система, нов състезателен режим, круизконтрол, газови Fox Podium амортисьори, предни джанти в катранено черен емайл, изтънчени предни калници с LED светлини.

Също за първи път в България ще може да се види версията Can-Am Ryker Rally. На 3 колела, с чувство, което никой на пътя не е преживявал до в този момент, предизвикателният Can-Am Ryker е подготвен да предефинира мотора като цяло.



Той е всичко, което желаете да бъде. Всъщност е планиран да бъде съвсем безпределно пригодим! Приспособим дизайн - сменяеми панели и цветове, пригодим към всички пътища - подсилени джанти, предна защитна решетка и интегрирани предпазители за ръце. Всичко това го откроява в тълпата и го трансформира в същински кандидат за всевъзможни пътища.

Ryker Rally има новаторска система за персонализиране на позицията на каране - UFit System, рали гуми, KYB окачване, предпазители за ръце, 3 режима на шофиране: еко, състезателен и рали, автоматизирана трансмисия, система за непоклатимост. Двигателят Rotax 900 ACE има 3 цилиндъра, течно изстудяване с електронно впръскване на горивото и електронно ръководство на дроселната клапа.

Друг неоспорим водач на пазара и с огромен интерес от страна на мото фанатиците е Can-Am Maverick X3. Има една дума, с която може да бъде разказан най-лесно: Звяр! Респектиращото бъги има четириточково окачване, с което " летенето " по всевъзможен терен е освен допустимо, ами и наложително.

Машината носи ДНК на Can-Am с дизайн от нова генерация, ниска позиция на седене, Ergo-Lok кокпит с 4 степени на контролиране на седалките, 172 кс, Rotax ACE мотор с интеркулер турбочарджър, модерна система за динамичност на въздушния поток, QRS-X трансмисия, TTX окачване с максимален ход на амортисьорите в промишлеността – до 60 см, ултралеко шаси, най-хубави характерности за лекост в маневрирането.

Maverick не е просто тестван, а подложен на бруталното тестване за устойчивост на рали-маратона Дакар 2019. Там потвърди своите качества с безапелационна победа – 19 от 20-те класирали се машини след 10-те стадия на надпреварата са точно Can-AM Maverick.



На щанда на Зундерт Екстрийм ще видите многообразие от Sea Doo (водни джетове), Ski Doo (моторни шейни), Can Am ATV, Evinrude (извън-бордови двигатели), както и огромна гама аксесоари и екипировка свързани с тях.

Компанията, дистрибутор на марките Can-Am ATV, Can-Am Spyder, Can-Am SSV, Sea-Doo, Ski-Doo, Lynx и Evinrude, разполага с лицензиран сервиз за след-продажбена гаранционна и извън-гаранционна поддръжка на всички продуктови линии и модели на канадския производител.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР