Зрителите трудно ще възприемат новия Геро.Видът му е като на

...
Зрителите трудно ще възприемат новия Геро.Видът му е като на
Коментари Харесай

Завъртяха голяма интрига с Геро и Зуека

Зрителите мъчно ще възприемат новия Геро.

Видът му е като на духовник, а не като на занимателен пухкавелко.

Това даже стана мотив светските издания да завъртят конспирация, че продуцентите може и да не го сложат за водещ.

Ето какво написа " Уикенд ":

Васил Василев – Зуека май още веднъж е в полезрението на продуцентите на „ Като две капки вода “. Драстично отслабналият Герасим Георгиев – Геро може и да не е водещ през новия сезон на формата.

Шефовете считали, че чарът и колоритът му се крият точно в множеството му килограми, които го превръщали в съвършен комедиен облик, изключително в композиция с Димитър Рачков, написа в. „ Уикенд “.

Именно на това се дължал и триумфът на тандема им в музикалното реалити. „ Зрителите са привикнали да го гледат цялостен, това беше част от харизматичността на облика му “, коментирали шефове на Нова.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР