66-годишна от Средец предизвика зрелищна катастрофа в Братово! Озова се в болница с комоцио!
Зрелищна злополука е станала към 09:20 часа през вчерашния ден на улица „ Първи май “ в село Братово , оповестиха през днешния ден от.
Лек автомобил „ Рено Еспейс “, ръководен от 66-годишна жена от Средец, се е движил с несъобразена скорост. На ляв завой лидерката е изгубила надзор над колата , минала е през тротоара и се е забила в „ Ауди А4 Авант “, ръководен от мъж на 37 години от село Соколово.
При злополуката е потърпевша 66-годишната жена от Средец. Понастоящем тя е настанена за лекуване в бургаска болница с комоцио .
Присъединете се към нашия
Граждани алармират за обрасли и неокосени сектори в Гробищния парк на Бургас
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




