Знанието не е достатъчно, трябва да приложим. Да искаш не

...
Знанието не е достатъчно, трябва да приложим. Да искаш не
Коментари Харесай

Знанието не е достатъчно...

„ Знанието не е задоволително, би трябвало да използван. Да искаш не е задоволително, би трябвало да направиш " - Брус Лий.
Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР