Забраниха обратния завой на бул. Цар Освободител във Варна, където загина моторист
Знак, че е неразрешен противоположният завой към този момент има на бул. " Цар Освободител " във Варна.
Дано спрат нарушителите, които си позволяваха да вършат там сходна безусловно малоумна маневра, написа варненец.
Припомняме, че на това място на 30 май почина 25-годишният Александър Маринов, откакто лека кола лиши преимуществото на мотоциклета, ръководен от него.
Близки и другари на младия мъж упорстваха за ограничения за обезопасяване на кръстовището на бул. " Цар Освободител " и ул. " Поп Димитър ".
Майката на починалия - Албена Димитрова, предложи да бъде въведено видеонаблюдение. Според нея с създаване на кръгово кръстовище в региона ще се усъвършенства сигурността на участниците в придвижването.
Източник: petel.bg
КОМЕНТАРИ




