Знаете ли колко съм натъжен?“. Това каза на медиите в

...
Знаете ли колко съм натъжен?“. Това каза на медиите в
Коментари Харесай

Бойко Борисов: Натъжен съм. Европейската комисия излезе с доклад как българския народ е пропилял времето и милиарди, много милиарди от плана за възстановяване и еврофондовете

„ Знаете ли какъв брой съм тъжен? “. Това сподели на медиите в Народното събрание водачът на ГЕРБ Бойко Борисов, излизайки от пленарната зала малко след началото на днешното съвещание.

И показа: „ Европейската комисия излезе с отчет по какъв начин българския народ е пропилял времето и милиарди, доста милиарди от проекта за възобновяване и еврофондовете. Не се употребяват от българите. И едвам след май месец държавното управление е почнало да работи по тях. Натъжен съм, тъй като се занимаваме с такива кокошкарски обиди в случай, че нямаме проект, милиардите стоят и следва среща на най-високо равнище на НАТО “.

„ Трябваше към този момент да имаме позицията на България от външното министерство и който и да отиде да я отстоява. И тъй като ние си вършехме тогава работата, Министерство на външните работи изготвяше позицията, а президентът Радев, Плевнелиев и който и да е отиваше с решение на държавното управление. Сега слушаме обиди, обвинявания вместо всички да кажем едно благодаря на Има Такъв Народ, че през вчерашния ден отпушиха процеса.

 

Източник: breaking.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР