Премиерът Румен Радев е разговарял с президента на САЩ Доналд Тръмп
Знаете, че на летище " Васил Левски " в София са ситуирани самолети и цистерни на американските военновъздушни сили - наш стратегически сътрудник и съдружник. С тези думи министър председателят откри днешното постоянно съвещание на Министерски съвет, съобщи кореспондент на ФОКУС.
Министър-председателят съобщи още, че е провел телефонен диалог с президента на Съединени американски щати. " Поставих въпроса за отпадане на визите за Америка за българските жители. Очаквам да бъде решен в незабавен порядък ", добави той.
Очаквайте детайлности!
Министър-председателят съобщи още, че е провел телефонен диалог с президента на Съединени американски щати. " Поставих въпроса за отпадане на визите за Америка за българските жители. Очаквам да бъде решен в незабавен порядък ", добави той.
Очаквайте детайлности!
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




