Мъж издъхна в болница след падане от тротинетка
Злополуката е станала край автогарата в Раднево
35-годишен мъж е умрял четири дни след случай с електрическа тротинетка в Раднево. Злополуката е станала на 11 април малко преди 18:00 часа в региона на локалната автогара, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи - Стара Загора.
РЕКЛАМА
35-годишен мъж е умрял четири дни след случай с електрическа тротинетка в Раднево. Злополуката е станала на 11 април малко преди 18:00 часа в региона на локалната автогара, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи - Стара Загора.
РЕКЛАМА
Източник: dunavmost.com
КОМЕНТАРИ




