Златен лъв се стремеше да продължи невероятното си представяне в

...

Играчите на Френската купа правят обиколка от 8 000 мили от Карибите, за да играят с гиганта от Лига 1 Лил в мечтано равенство... само за да бъдат победени с 12-0!

Златен лъв се стремеше да продължи невероятното си показване в купата в дома на френския първенец след успехите над Самаритен и Троян.

Но тези възвишени аспирациите бяха бързо разсеяни, когато Юсуф Язичи откри резултата в 11-ата минута, преди тимът на Пауло Фонсека да поведе със 7-0 преди почивката.

Джонатан Дейвид (вляво) чества със съотборниците си след третия им гол на Pierre-Mauroy

Запиращият лъв Жил Мелиен получи 22 удари към вратата си по време на мача в събота

Остров Мартиника, където е основан Golden Lion, е на 4300 благи от Лил във Франция

Вашият браузър не поддържа iframes.

Нападателят на Канада Джонатан Дейвид сграбчи скоба, Язичи си оказа помощ с друга, а Едон Жегрова означи хеттрик в първите 45 минути.

Ако Златен лъв вярваше, че домакините им ще се от...