Златан Ибрахимович е правил доста неща в своята дълга кариера

...

3 от Ибрахимович с фланелката на "Галакси"

Златан Ибрахимович е правил много неща в своята дълга кариера и към този момент може да отметне още едно достижение в листата. Шведът вкара първи хеттрик за своя " ЛА Галакси " в среща от шампионата на Съединени американски щати и Канада.

" Галакси " се изправи против " Орландо Сити " на личния си стадион, а първият гол бе на сметката на гостите. Негов създател бе Кристиан Игита.

Дос Сантос изравни 6 минути по-късно, а Майкъл Циани си вкара автогол, с цел да изведе " Орландо " напред в резултата още веднъж.

И тогава пристигна първото попадение на Златан!

Нападателят вкара за 2:2 в 47-ата минута, по-късно Дом Дуайър още веднъж прати гостите напред в резултата.

Златан обаче не се отхвърли и донесе ново тъждество с попадение в 64-ата минута.

Точка на разногласието пък постави в 77-ата, когато записа трети гол на своята сметка и оформи първия си хеттрик оттатък Океана.

Източник: btvnovinite.bg