Зенит и Лацио завършиха наравно 1:1 в мач от груповата

...

Лацио измъкна точка от гостуването на Зенит

Зенит и Лацио приключиха наедно 1:1 в мач от груповата фаза на Шампионската лига. Александър Ерохин откри резултата в 32-ата минута, в шест минути преди края Фелипе Кайседо изравни.

Двубоят стартира равностойно, в последователно домакините взеха самодейността. Така се стигна до 32-ата минута, когато Дзюба смъкна топката с глава към Ерохин, който беше непокрит и от близко разстреля Рейна за 1:0. Това беше първи гол, маркиран от футболист на съветския първенец в тазгодишното издание на Шампионската лига.

В 62-ата минута Мостовой имаше опция да вкара за 2:0 след хубава контра, само че стреля в навън.

В 82-ата минута Лацио разви отлична офанзива отляво. Ачерби центрира към Кайседо, който не сбърка за 1:1.
 Истанбул Башакшехир удари Манчестър Юнайтед за историческа първа победа в Шампионската лига

" Червените дяволи " отстъпиха с 1:2 във визитата си в Истанбул