Зендая, на 27 години, в сряда беше снимана на пиесата

...
Зендая, на 27 години, в сряда беше снимана на пиесата
Коментари Харесай

Зендая облича стилно облекло, докато посещава Slave Play в лондонския Noel Coward Theatre и позира с драматурга Джереми О. Харис

Зендая, на 27 години, в сряда беше снимана на пиесата Slave Play в Noel Coward Theatre в Лондон, Англия, театралничи с драматурга Джереми О. Харис, 35, на вечерно зрелище за пресата 

Харис, който дебютира с спорната си продукция пет преди години облече напълно черен отбор от палто с просторни панталони и обувки.

Актрисата, носителка на Еми, след това беше снимана, до момента в който излизаше от залата, до момента в който обкръжен от защита и уредници. 

 article image

Зендая прекара известно време в Лондон това лято, защото поддържаше гаджето си Том Холанд, до момента в който той взе участие в продукцията на Ромео и Жулиета в The Duke of York's Theatre.

Зендая е сантиментално обвързвана с сътрудника си от Спайдърмен от юли 2...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР