Земеделските производители ще протестират в София без техника и автомобили.

...
Земеделските производители ще протестират в София без техника и автомобили.
Коментари Харесай

Около 600 земеделски машини има на подстъпите към София

Земеделските производители ще стачкуват в София без техника и коли. Това стана ясно на среща в Столичната община, на която участваха Илия Проданов и Симеон Караколев от Инициативния комитет на протестиращите, съобщи БНР.

Около 600 машини има на подстъпите към София - споделиха Илия Проданов и Симеон Караколев след срещата, само че сделката най-малко за през днешния ден е, че няма да влизат в София. Причината, която двамата акцентираха, е, че все още в София се организира още един митинг - този на синдикатите, който също е в центъра. 80 машини ще дойдат обаче на следващия ден в София.

Ето какво сподели Симеон Караколев на въпрос чака ли през днешния ден до обяд да има сделка с държавното управление, както допусна депутатът от Движение за права и свободи Делян Пеевски:

" Въпросът би трябвало да е към Делян Пеевски. Ние се надяваме, че в действителност ще има такава сделка. Тепърва чакаме развиване, процесът е динамичен. Вероятно ще дойдат допускам, послания от някой от министрите, не знам ".
Източник: 18min.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР