Здравният министър Асен Меджидиев пристигна в Перник, за да се

...
Здравният министър Асен Меджидиев пристигна в Перник, за да се
Коментари Харесай

Нападнатата медсестра в Перник е с тежка психическа травма

Здравният министър Асен Меджидиев дойде в Перник, с цел да се срещне с нападнатата от пациент здравна сестра. Случаят е от понеделник следобяд. Медицинската сестра е нападната от пациента, до момента в който се опитвала да зашие раните му, оповестява Нова ТВ.

„ Жената е извънредно уплашена, има непълен водоравен нистагъм. Но психическата контузия е доста тежка ”, съобщи пред публицисти доктор Меджидиев.

По думите му нападнатата сестра няма и грам виновност за случилото се.

„ Доколкото знам е посрещнала пациента и той я е нападнал без причина. Знам, че е бил в нетрезво положение ”, сподели Меджидиев.

Той увери, че се взимат ограничения против нападенията над медици и към този момент има петима наказани по сходни случаи.

Междувременно стана ясно, че 32-годишният нападател към този момент е обвинен. Той е престъпно проявен.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР