Здравейте! Аз съм редовна читателка на Plovdiv24.bg и дълго време

...
Здравейте! Аз съм редовна читателка на Plovdiv24.bg и дълго време
Коментари Харесай

Пловдивчанка: Нали билетът е нашата застраховка? Възмутена съм!

Здравейте! Аз съм постоянна читателка на Plovdiv24.bg и дълго време се чудех към кого да се обърна по тематиката. Така пловдивчанка стартира сигнала си до нас. И прибавя:

Пътувам по линия 24 постоянно. Няма да приказвам през какъв брой време минават рейсовете по тази линия. Може би са от най-нередовните в града.

Темата е билетите, които ни продават водачите. От предходната седмица продават билети от 2017-та година! Да, вярно четете. Билети отпреди 8 години. Нормално ли е това! При изискване, че цената би трябвало да е в лв. и в евро. 

Нали билетът е нашата застраховка? Възмутена съм! Всички подминаваме нередностите и след това чакаме да се оправим. Прилагам фотография на един от десетте билета и номера на рейса от 5.12.2025 година, чийто водач продаваше остарели билети.
Източник: plovdiv24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР