Заведение сервира салата с човешко! Погнусена клиентка открила човешки пръст в

...
Заведение сервира салата с човешко!
Погнусена клиентка открила човешки пръст в
Коментари Харесай

Нов специалитет в ресторантите – салата с човешко месо!

Заведение сервира салата с човешко!

Погнусена клиентка разкрила човешки пръст в чинията си и завела дело против веригата за бързо хранене.

Клиентка е подала правосъден иск против веригата за бързо хранене Chopt поради салата, в която съгласно нея имало парче пръст. Американката се споделя Алисън Кози от Кънектикът, заяви NBC News.

 

 

Делото е заведено във Върховния съд на окръг Уестчестър. В желае, подаден в понеделник от Алисън Кози, се твърди, че тя си е купила салата в обект на Chopt в Маунт Киско, Ню Йорк, и до момента в който я е яла, е осъзнала, че “дъвче част от човешки пръст, който е бил разбъркан със салатата и е станал част от нея ”. Според желае мениджърът на ресторанта инцидентно отрязва парче от левия си показалец, до момента в който реже рукола. Служителят отишъл с колата до болничното заведение, оставяйки салата на сервизната линия.

салата с човешко

Според исковата молба злополучният случай е предизвикал на ищеца потрес, пристъпи на суматоха, мигрена, когнитивни нарушавания, световъртеж, повръщане и болки във врата и раменете.

Заведението за бързо хранене е упрекнато в безхаберие и немарливост на чиновниците и отнесе санкция от 900 $.

Chopt Creative Salad Co. има повече от 70 обекта в източната част на Съединените щати.

Още вести четете в секция Живот.

 

Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР