Завърши 18-ото издание на силния турнир по тенис „Про-Ам“ /професоналинст-аматьор/

...

Министър Кралев награди победителите от турнира по тенис „Про-Ам“

Завърши 18-ото издание на мощния шампионат по тенис „Про-Ам “ /професоналинст-аматьор/ за купата на кмета на Община Варна. Лично министърът на младежта и спорта Красен Кралев връчи премиите на призьорите – специфични купи, готови от клуба хазаин „Че,кф море Елит “. Ръководители на спорта в морската столица почетоха тържествената гала по награждаването.

Победители станаха Димо Толев и Александър Асенов, които на финала се постановиха над Габриел Донев и Иван Каневчев. Турнирите „Про-Ам “ стартираха в България точно от кортовете на „Черно море Елит “, а от тази година и шампионат „Про-Ам “ в плажния волейбол е с първо издание за България във Варна.

Източник: barometar.net