Затварянето в банята било стратегия Това е лъжа и не

...
Затварянето в банята било стратегия Това е лъжа и не
Коментари Харесай

Ана Шермин разкри дали са били интимни с Краси в Ергенът

Затварянето в банята било тактика

„ Това е неистина и не дава отговор на истината. Красимир, в случай че е заслужен мъж, ще удостовери думите ми “. Така разяснява решението си да се затвори в банята с Красимир напусналата „ Ергенът-любов в парадайса “ Анна-Шермин в изявление за вестник „ Уикенд “ и изяснява:

„ С Красимир се опитвахме да изградим някаква тактика, с цел да излезем и двамата печеливши. Единственото място в Къщата, където нямаше камери, беше банята. Видя се по какъв начин двамата влязохме и незабавно се чу по какъв начин пуснахме водата, с цел да можем да си приказваме, без да излиза наяве какво си споделяме. Това е истината за прословутото ни „ усамотяване ”. Очаквам и той да каже истината, а не да се вихрят неистини и спекулации “.

Туркинята е безапелационна, че скандалния й имидж в предаването, чиито край е на следващия ден, е просто тактика. „ Изиграх си играта. Исках да привлека вниманието на хората и съумях. След като реализирах задачата си, към този момент нямаше смисъл да оставам в „ Ергенът: Любов в парадайса ”.
Докато бях в „ Ергенът 3 ”, представянето ми беше много по-различно. Сега беше друго – желаех да предизвикам интерес към мен. В България, а и в чужбина, се продава най-много скандалното и предизвикателно държание – такова, каквото демонстрирах аз. Имах и изявления, към които никой не остана неутрален “.

Шермин твърди, че татко й в никакъв случай не е упражнявал психическо принуждение над майка й, както и че не е лежал в пандиза.

„ Баща ми се опитваше по всякакъв начин да задържи майка ми посредством мен. Когато тя трябваше да ме изведе от страната, с цел да съм при нея в Израел, се обръщаше към институциите за подпомагане. Баща ми имаше другари в полицията и на други значими места и посредством тях успяваше да попречи на мама да ме вземе. Явно това е бил неговия метод да я задържи. Лошото е, че ни настрои против него “, споделя тя.

HotNews
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР