Засилилият се към титлата на Испания Реал Мадрид има визита

...

НА ЖИВО: Гранада - Реал Мадрид, кралския клуб води

Засилилият се към купата на Испания Реал Мадрид има аудиенция на Гранада в среща от 36-ия кръг на Ла Лига и играят при резултат 0:2. Ферланд Менди изведе "белия балет " след 10 минути игра. Реал Мадрид удвои актива си след шест минути игра посредством Карим Бензема.

Евентуален триумф ще усили на четири точки преднината на столичаните пред Барселона, което ще ги улесни за последните два кръга. Мадрид1чани са в серия от осем победи, а в последните си пет мача даже не са позволили гол. Наставникът на Реал Зинедин Зидан залага на цели петима полузащитници и единствено Карим Бензема като нападател. Иско и Федерико Валверде са предпочетени пред Марко Асенсио и Родриго Гоес. Капитанът Серхио Рамос и Даниел Карвахал се завръщат в стартовите 11, откакто поради санкции пропуснаха дуела с Алавес в предишния кръг.