Защитниците Люк Шоу и Хари Магуайър от носителя на ФА

...
Защитниците Люк Шоу и Хари Магуайър от носителя на ФА
Коментари Харесай

Люк Шоу и Хари Магуайър се включиха по-рано към лагера на Англия

Защитниците Люк Шоу и Хари Магуайър от носителя на ФА Къп Манчестър Юнайтед се включиха по-рано към лагера на британския национал тим по футбол, с цел да наваксат с физическата подоговка преди европейското състезание през лятото, написа организация ДПА. 

Първият противник на континенталните вицешампиони е Сърбия на 16 юни. Двамата футболисти от Манчестър Юнайтед към този момент са на подготвителната база на тима в Мидълзбро, като шестима други национали към момента отсъстват. Джуд Белингам е един от тях, защото той се приготвя за финала на Шампионската лига сред Реал Мадрид и Борусия Дортмунд.

Саутгейт към този момент удостовери, че Белингам няма да играе в контролите с Босна и Херцеговина и Исландия. Футболистите, които участваха във финала на ФА Къп сред Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити, ще се включат във втория мач.

Джон Стоунс, Фил Фоудън, Кайл Уокър и Джак Грийлиш от Сити, както и Коби Мейно от Юнайтед, към момента не са се включили към групата на селекционера Гарет Саутгейт.

" Люк Шоу и Хари Магуайър лекуваха травми в края на сезона на Юнайтед и ще им бъде нужна малко повечко работа с медицинския екип. Те обаче са мощно стимулирани и желаят да влязат във форма. Всеки ден е значим за тях ", съобщи Саутгейт за YouTube канала на британския народен тим./БТА
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР