Защитниткът на също е дал положителна проба за коронавирус, като

...

Още един заразен в Монтана

Защитниткът на също е дал позитивна проба за ковид, като по този метод броя на инфектираните играчи в тима се усилва до шест.

22-годишният футболист е бил тестван във Варна, където се възвръща от травмата на глезена, която получи при гостуването на. Христов бе сменен единствено осем минути след появяването си в игра през второто полувреме на мача след нарушаване на.

Иначе другите резултати от тестванията в тима, направени през вчерашния ден (6.11), са негативни. Останалите инфектирани футболисти са, Янко Ангелов, и. пък е с позитивна проба още от 30 октомври. Заразен с подлия вирус е и старши треньорът Никола Спасов.

Монтана излиза против в идващия кръг от efbet Лига, като все още мачът ще се играе. Двата отбора ще мерят сили в неделя (8.11) от 15:00 часа.

efbet Лига 12 кръг, неделя 8 ноември  Монтана 15:00предстои  ЦСКА-София