Защитникът на ЦСКА Станислав Манолев сподели, че тимът на „червените“

...
Защитникът на ЦСКА Станислав Манолев сподели, че тимът на „червените“
Коментари Харесай

Станислав Манолев: Подготвени сме много добре

Защитникът на ЦСКА Станислав Манолев показа, че отборът на „ алените “ се намира в доста добра физическа форма. Крайният защитник приказва след следващата контрола на ЦСКА на испанска земя против Спартак Москва, в която българският отбор още веднъж не позволи гол. Мачът приключи 0:0.

„ Получи се прекрасен мач против един от водещите отборит в Русия. Получи се много добра инспекция за нас. Нормално е да има отмалялост, въпреки всичко се намираме в предварителен интервал. Аз съм окей. Мисля, че би трябвало да влезем в темп, чака ни много сбит шампионат. “

„ Всички би трябвало да сме другари отвън терена и като излезем на терена да бъдем едно цяло. Важни са резултатите. Важно е какви сме на терена, а не и отвън него, само че въпреки всичко усмивките и закачките оказват помощ. “

„ Мисля, че сме добре подготени физически. След няколко дни има още един мач, по-късно добра отмора, и имам вяра, че ще влезем добре в шампионата “, разяснява Манолев.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР