Защитникът на ЦСКА Мено Кох говори след победата с 3:2

...

Мено Кох: Искаме неистово титлата!

Защитникът на ЦСКА Мено Кох приказва след успеха с 3:2 над Гурник Забже (Полша) в контролна среща, която се организира в курорта Белек, Турция. Нидерландецът означи решителното попадение в последната минута.

" Вкарах прекрасен гол. Играхме мощно през първото полувреме. През втората част се представихме не толкоз добре. Трудим се крепко, с цел да навлезем в темп. Хубавото е, че спечелихме през днешния ден.

Ще бъдем подготвени за формалните мачове. На моменти пробваме нови неща и детайли в играта. Позитивно надъхан съм. Всички почитатели чакат дълго време за купата. Надявам се да бъдем подготвени. Силно желаеме тази купа, само че нищо няма да пристигна елементарно. Ще би трябвало да минем през доста сложни моменти. Трябва да сме оптимално готови " съобщи Мено Кох.
Източник: lupa.bg