Защитникът на Царско село Христо Попадийн даде мнението си след

...

Попадийн: Можехме да направим живота им по-черен, проблемите на Славия не ме интересуват

Защитникът на Царско село Христо Попадийн даде мнението си след загубата от Лудогорец с 1:2 в шампионата за Купата на България. Бившият футболист на Дунав и Славия призна, че е отчаян от резултата.

" Разочарован съм, почтено казано. Проспахме първото полувреме. След това върнахме един гол, анулираха ни гол, говорихме си, че момчето не е било в засада. Пропуснахме да създадем живота на Лудогорец по-черен. За първи път играхме в тази групировка, може би това ни попречи в първите минути. Българското състезание е много мъчно, изключително за чужденците. Тук футболът е по-силов, бързо би трябвало да играеш с топката, за чужденците от време на време е мъчно. Г-н Пенев ни сподели да се успокоим, ние сме тим, който всеки кръг основава неприятности на тимовете, непредвидими сме. Царско село играе прекрасен футбол, това е една от аргументите да дойда тук. Целта е шестицата и имаме сили да я реализираме. Миналия сезон за Славия беше един от най-хубавите за тима, към този момент не съм там и не ме интересува какво се случва в кухнята им, това са техни проблеми. Надявам се да ги победим ", съобщи Христо Попадийн.