Защитникът на ПСЖ - Серхио Рамос, е заплашен пред сурово

...

Рамос се замеси в скандал във Франция, сериозно наказание грози испанеца

Защитникът на ПСЖ - Серхио Рамос, е застрашен пред сурово наказване за засегнатост на рефер. Още преди почивката на мача против Реймс (0:0) 36-годишният испанец получи жълт и червен картон в рамките единствено на минута поради разногласия със съдията Пиер Гелуст.
 ПСЖ отделя 150 млн. евро за привличането на Рафаел Леао

Португалецът е главен футболист на Милан

Според RMC Sport реферът на срещата в отчета си след мача е показал, че Рамос е протестирал против решенията му, само че не е отбелязал обидните думи. От фрагментите от телевизионния канал Canal + обаче се видя какво е споделил Рамос на рефера. Рамос го нарекъл puta madre, което в превод от испански значи коп.ле.

Наказанието на Рамос ще бъде оповестено на следващия ден вечер, само че съгласно дисциплинарния устав глобата може да от 2 до 7 мача.