Защитникът Кристиан Макун е на особена почит на Герена в

...
Защитникът Кристиан Макун е на особена почит на Герена в
Коментари Харесай

Макун стиснал зъби заради Левски

Защитникът Кристиан Макун е на особена респект на " Герена " в последните дни. Той беше приет за същински воин от лекарския щаб, спортно-техническото управление и футболистите, откакто изигра със сериозна травма реванша с Апоел Беер Шева.

" Мач Телеграф " оповестява, че венецуелецът е обърнал глезена си още в 5-ата минута на борбата с евреите в Унгария, само че е стиснал зъби и е останал на терена през всичките останали 115 минута на срещата, а за похлупак - изиска да бие дузпа и я вкара. И това, макар че глезенът му е бил свиреп издут. Макун игра превъзходно против Апоел Беер Шева, само че сбърка съдбовно един път, откакто опита пас към Фабио Лима, който беше кръстосан, а оттова падна гол във вратата на Левски. На " Герена " са сигурни, че тази неточност е била подбудена точно от травмата на играча.
 Тежки договаряния сред Левски и поляци за Марин Петков
Тежки договаряния сред Левски и поляци за Марин Петков

Не могат да се схванат

От мача с Апоел Макун не трениpa с тима поради контузията в глезена. Той не взе присъединяване в мача с Монтана, само че се чака през днешния ден да възобнови занимания. По всяка възможност бранителят ще стисне зъби и ще излезе против Брага на следващия ден на обезболяващи инжекции.

Много по-добри са новините за капитана на Левски Цунами, който пропусна мача с Апоел и този с Монтана поради травма, само че към този момент тренира с отбора. Очаква се бразилецът да играе в конфликта с португалците.

Мача сигурно пропуща Асен Митков, който продължава да лекува контузия.
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР