Защитата на българския национален интерес трябва да бъде приоритет за

...
Защитата на българския национален интерес трябва да бъде приоритет за
Коментари Харесай

Гешев: Защитата на българския национален интерес трябва да бъде приоритет за държавните институции

" Защитата на българския народен интерес би трябвало да бъде приоритет за всички държавни институции ". Това написа основния прокурор Иван Гешев в Туитър.

" Пожелавам триумф в следствието на Специализираната прокуратура, взаимно с ДАНС, за вероятно осъществяван шпионаж в интерес на Руската Федерация! ", добавя Гешев.

Защитата на българския народен интерес би трябвало да бъде приоритет за всички държавни институции.???????? Пожелавам триумф в следствието на Специализираната прокуратура, взаимно с ДАНС, за вероятно осъществяван шпионаж в интерес на Руската Федерация!
— Ivan Geshev (@IvanGeshevPG)
По-рано през днешния ден от спецпрокуратурата оповестиха, че се проверяват двама чиновници на ДАНС и един чиновник на министерство за шпионаж в интерес на Русия. По данни на прокуратурата, все още на брифинга, по случая нямаше арестувани лица и такива с повдигнати обвинявания. По-късно от ДАНС оповестиха, че са отстранили двама чиновници.

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР