Заради страх от тол камери, колони от тирове „пълзят“ по магистралите
Заради боязън от тол камери, колони от тирове „ пълзят “ по магистралитеСтрах от тол камерите докара до формиране на дълги колони от тирове по автомагистралите,
По „ Хемус “ и „ Тракия “ в последните дни са видяни тежкотоварни камиони, движещи се постепенно в дълги колони, изключително тук-там с надлъжен надолнище по трасето.
Причината за този феномен е включването на нова функционалност на камерите на автоматизираната система за събиране на пътни такси, така наречен тол камери.
Освен за скорост и потребление на спешна лента те към този момент снимат и нарушавания на режима на лентите за придвижване, написа „ Телеграф “. Това е изключително основно при камионите, за които на доста места по автомагистралите има възбрана за потреблението на последна лява лента. Забраната е от години, само че тираджиите всеобщо я пренебрегнаха, защото контролът е занижен – магистрална полиция разполага с два патрула от София до Пловдив.
Включването на нарушаването в обсега на тол камерите прекатурва тази наклонност, а превозвачи към този момент са получили честитки за това, че камионът е влизал в неразрешената най-лява лента.
Камерите снимат всички транспортни средства, а софтуерът засича нарушаването посредством съпоставяне с база данни на регистрационните номера на колите и вида им. Ако в най-лява лента бъде засечен тир, нарушаването се записва, а информацията автоматизирано се изпраща в Министерство на вътрешните работи за издаване на електронен фиш.
Използването на най-бързата лента от камиони е неразрешено в избрани сектори,
защото поради по-ниската си скорост те блокират придвижването в нея и основават заплаха от произшествия.
По „ Хемус “ и „ Тракия “ в последните дни са видяни тежкотоварни камиони, движещи се постепенно в дълги колони, изключително тук-там с надлъжен надолнище по трасето.
Причината за този феномен е включването на нова функционалност на камерите на автоматизираната система за събиране на пътни такси, така наречен тол камери.
Освен за скорост и потребление на спешна лента те към този момент снимат и нарушавания на режима на лентите за придвижване, написа „ Телеграф “. Това е изключително основно при камионите, за които на доста места по автомагистралите има възбрана за потреблението на последна лява лента. Забраната е от години, само че тираджиите всеобщо я пренебрегнаха, защото контролът е занижен – магистрална полиция разполага с два патрула от София до Пловдив.
Включването на нарушаването в обсега на тол камерите прекатурва тази наклонност, а превозвачи към този момент са получили честитки за това, че камионът е влизал в неразрешената най-лява лента.
Камерите снимат всички транспортни средства, а софтуерът засича нарушаването посредством съпоставяне с база данни на регистрационните номера на колите и вида им. Ако в най-лява лента бъде засечен тир, нарушаването се записва, а информацията автоматизирано се изпраща в Министерство на вътрешните работи за издаване на електронен фиш.
Използването на най-бързата лента от камиони е неразрешено в избрани сектори,
защото поради по-ниската си скорост те блокират придвижването в нея и основават заплаха от произшествия.
Източник: flashnews.bg
КОМЕНТАРИ




