Заради огромен гаф на щаба на Черно море талантът Мартин

...

Огромен гаф на щаба на Черно море срещу Пирин

Заради голям гаф на щаба на Черно море геният Мартин Минчев влезе три минути по-късно на терена при загубата с 0:1 от Пирин на „ Тича ” през днешния ден.

В 85-ата минута нападателят бе подготвен да смени Зехиров, само че се оказа, че на фланелката му е изписано 34, а подобен номер не попада в тимовия лист на „ моряците ” за срещата.

Четвъртият рефер не позволи промяната да се извърши и това наложи домакините да се поправят.

Три минути по-късно Мартин въпреки всичко се появи на терена с фланелка с №9, който носи контузеният Цветелин Чунчуков. Поради тази причина на гърба на екипа на Минчев името бе заличено с пластир.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg