Заради катастрофа при км 241 на скоростния път в посока

...
Заради катастрофа при км 241 на скоростния път в посока
Коментари Харесай

Катастрофа на АМ „Тракия“, трафикът е затруднен

Заради злополука при км 241 на скоростния път в посока Бургас, в област Сливен е усложнен трафикът на Автомагистрала „ Тракия “, заяви Нова тв. От АПИ оповестяват, че трафикът се реализира само в изпреварващата лента. „ Пътна полиция “ контролира придвижването.

От АПИ приканват водачите да съблюдават разпоредбите за придвижване, да карат деликатно, като съблюдават отдалеченост и да се преценяват със скоростта, както и да не изпреварват рисково, с което се заплашват сигурността на всички останали пасажери.

При натоварено придвижване да не се кара по спешните ленти на автомагистралите за по-бързо напредване. Така се нарушава специфичния режим на придвижване на транспортни средства при положение на случай. Не е гаранция, че прочувственото шофиране ще обезпечи по-кратко пътешестване, само че то заплашва живота и здравето, на всички спазващи разпоредбите.

Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР