Заради аварирал тир движението при км 35 на магистрала Хемус в посока София се осъществява в изпреварващата и втората активна лента
Заради случай с автомобил на км 35 на автомагистрала „ Хемус, “ в посока София, придвижването се реализира в изпреварващата и втора дейна лента, показаха от Агенция „ Пътна инфраструктура “. Тази смяна е нужна заради аварирал тежкотоварен автомобил.
Пътната организация прикани водачите да бъдат деликатни и да карат с съответна скорост. Трафикът е под контрола на „ Пътна полиция “.
Източник: debati.bg
КОМЕНТАРИ




