Поредни аварии оставиха без топла вода части на София
Заради повреди е спряно топлоподаванетов в някои елементи от столицата, сочи информация на интернет страницата на „ Топлофикация-София “.
Без парно и топла вода от през днешния ден са клиентите на сдружението на бул. " Цариградско шосе " - бл.10 и ул. " Майор Юрий Гагарин " №7 в жк. „ Изток “. Очакваното възобновяване на топлоподаването е 15 март в 11:55 часа.
На 14 март в 20:10 часа се чака да бъде възобновено топлоподаването на бл.12-А, бл.12-Б и бул. " Цариградско шосе " №49 - сградата на Българска телеграфна агенция, което е спряно нощес.
Засегнати са и клиентите на „ Топлофикация-София в жк. „ Дървеница “ в сектора сред бул. " Свети Климент Охридски ", бул. " Андрей Ляпчев ", ул " Пловдивско поле " и ул " Софийско поле ".
Очакваното възобновяване на топлоподаването в този регион е 14 март в 10:45 часа.




