Започват ремонти на участъци от магистрала Струма на територията на

...
Започват ремонти на участъци от магистрала Струма на територията на
Коментари Харесай

ВАЖНО! Започват ремонти по АМ „Струма“

Започват поправки на сектори от автомагистрала „ Струма ” на територията на областите София и Кюстендил. От 8:00 часа през днешния ден до 4 юни действия ще има на 400-метрова права при втори километър в посока Благоевград, като трафикът ще минава в изпреварващата лента.

Трафикът в дейната, изпреварващата и спешната ленти ще бъде стеснен за поправки на пътната настилка и при 4-ти до 5-ти км в посока Благоевград, по тази причина придвижването ще минава по връзките София – Мало Бучино и Мало Бучино – Кулата на пътен възел „ Мало Бучино ”.

Временна организация ще има и при 78-ми километър в област Кюстендил.

SafeNews напомня, че за поредна година ремонтите по пътя до морето още веднъж ще се случват в дейния сезон, а това пречи на туристическия бизнес, показват от Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация.

Организацията упорства страната да вземе ограничения за облекчение на пътуването към морските ни курорти.

Ресторантьорите и хотелиерие СКОЧИХА!: Ремонтите по пътищата към морето унищожават туризма!

Източник: АПИ

Още вести четете в: България За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР