Започна ремонт на път II-37 в района на т.нар. мармаладен

...
Започна ремонт на път II-37 в района на т.нар. мармаладен
Коментари Харесай

Ремонтират „мармаладения завой“

Започна ремонт на път II-37 в региона на така наречен „ мармаладен завой “ край село Попинци — сектор, считан за един от най-опасните по трасето. Предстои неговото главно поправяне за възстановяване на сигурността на придвижване. Ремонтът стартира дни откакто националният представител Стоян Таслаков сложи в Народното събрание въпроса за сигурността на сектора.

В отговор министърът на районното равитие Иван Иванов заяви, че при започване на ноември е осъществен оглед на място на „ мармаладения завой “ от комисия с специалисти на ОПУ Пазарджик, община Пазарджик и ОДМВР, които са установили, че на този стадий не се постанова слагане на нова настилка. 

Няколко дни по-късно обаче ремонт на компроментирания завой стартира. Действията очевидно са резултат от редица диалози и задължения, както и от поредната работа на институциите за възстановяване на пътната инфраструктура. И откакто ремонтите към този момент са факт, следва да се следи темпът и качеството на осъществяване на дейностите.

 

 

 

 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР