Започна премахването на незаконните постройки в лесопарк Росенец, след като

...
Започна премахването на незаконните постройки в лесопарк Росенец, след като
Коментари Харесай

Намери се кой да премахне част от незаконните постройки в парк Росенец

Започна премахването на противозаконните постройки в лесопарк " Росенец ", откакто регионалният шеф на Бургас Пламен Янев откри реализатор с непосредствено възлагане на част от дейностите. Това оповестиха от Областната администрация.

Той взел това решение, откакто на оповестените няколко публични поръчки и директни предложения не се яви нито един претендент. Законът за публичните поръчки (ЗОП) дава опция за непосредствено възлагане на дейностите с предмет " строителство " до 50 000 лв. без Данък добавена стойност.

Така през днешния ден след непосредствено възлагане е отстранен металният павилион, служител за охраняем пост. Предстоят процедури и за останалата част от противозаконното строителство.
 Незаконната постройка в Росенец устоя на две публични поръчки за събарянето й
Незаконната постройка в Росенец устоя на две публични поръчки за събарянето й

Заради неналичието на претенденти регионалният на Бургас кани компании да я бутнат
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР