започна като титуляр за първи път от Евро 2020. Датчанинът

...

Брентфорд спечели в първия мач на Ериксен като титуляр

стартира като титуляр за първи път от Евро 2020. Датчанинът бе в стартовата единайсеторка на за гостуването на, а отборът на Томас Франк завоюва с 3:0. се регистрира с хеттрик. Той откри резултата в 32-ата минута, а след почивката се разписа на два пъти от дузпи. В самия край “канарчетата ” стигана до почетно попадение, дело на Теему Пуки.

реализира първа победа в последните си 10 мача и се отдалечи от зоната на изпадащите за сметка на Норич, който остана на последното място.

Christian Eriksen volvió a ser titular, en un partido oficial, 266 días después de aquel Dinamarca-Finlandia de la Eurocopa que paralizó al mundo del deporte. El danés, desde el arranque en Brentford contra Norwich, en la.