Запалянковците на Интер бяха потресени от играта на Ромелу Лукаку

...

Феновете на Интер скочиха на Лукаку

Запалянковците на Интер бяха потресени от играта на Ромелу Лукаку във финала на Шампионсктата лига. Белгиецът влезе от пейката, само че пропусна от упор чисто състояние в 88-ата минута, а преди този момент спря с тяло удар на Димарко, който можеше да изравни резултата.

В последна сметка нерадзурите изгубиха 0:1 от Манчестър Сити и пропиляха шанса да завоюват купата за четвърти път.
 Ас на Интер: Имахме добър сезон, само че в този момент е мъчно

Феновете незабавно припомниха по какъв начин през 2020 година Лукаку спря удар на съотборник, който отиваше във вратата при загубата на финала на Лига Европа от Севиля. Припомниха и сходно отиграване в мач на Интер против Шахтьор Донецк. Един от ентусиастите написа в обществените мрежи " Започвам да си мисля, че Лукаку е внедрен противников сътрудник ".

Друг пък добави: " Лукаку разгласи, че желае да е решителен във финала. Вудумагьосника: Няма проблем! " Трети отиде по-далеч като разказа двете най-важни отигравания в историята на Манчестър Сити като гола на Агуеро в последната минута за купата и спасяването на Лукаку против Димарко.