Заместник-комисар в отдела по GST в Утар Прадеш, Прашант Кумар

...
Заместник-комисар в отдела по GST в Утар Прадеш, Прашант Кумар
Коментари Харесай

Спор в Шанкарачария: Комисарят по GST в Айодхя подава оставка, като се позовава на морален дълг - „Когато видях моите CM и PM да бъдат обиждани...`

Заместник-комисар в отдела по GST в Утар Прадеш, Прашант Кумар Сингх, назначен в Айодхя, се отдръпна от поста си, базирайки се на морални аргументи. В оставката си Сингх изрази поддръжка за основния министър Йоги Адитянат и министър-председателя Нарендра Моди.

Твърденията против CM, премиера го обезпокоиха

След като подаде оставката си, Сингх сподели, че е надълбоко обиден от това, което той назова неоснователни обвинявания, отправени от Шанкарачаря Свами Авимуктешварананд против началника на Утар Прадеш Министър и министър-председател.

Говорейки с осведомителна организация ANI, той сподели: " В изгода на държавното управление и с цел да се опълчва на Шанкарачаря Свами Авимуктешварананд, подадох оставка. През последните два дни бях надълбоко угрижен от обвиняванията против нашия CM и PM. "

Прочетете също | „ Faaltu hai kumbh “: Лалу Ядав провокира спор

Синг сподели, че е изпратил документите си за оставка напряко на губернатора. Той изясни, че решението произтича от...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР