загуби контролата си с Легия Варшава с 0:2 по време

...

Фалстарт за Ботев Пловдив на лагера в Дубай

загуби контролата си с Легия Варшава с 0:2 по време на лагера в Дубай. Мачът беше изгледан от притежателя на " канарчетата " Антон Зингаревич, който участва въз основата " Джебел Али ".
Още в 4-ата минута Димитър Тонев излезе самичък против вратаря на Легия Артур Боруц, само че изпусна. В 31-ата минута Маркиньос беше покрай попадение и Боруц трябваше да се намесва. Пет минути по-късно поляците организираха бърза офанзива и Жозуе Пескейра трансферира Аргилашки за 1:0.
Отново Маркиньос и Тодор Неделев пропиляха благоприятни условия за пловдивчани. В 79-ата минута Игор Стрзалек оформи крайното 2:0 и донесе успеха на Легия.
Следващият мач на пловдивчани е на 22 януари, а противник ще е първенецът на Русия Зенит Санкт Петербург.
Източник: sportlive.bg