загуби катастрофално с 0:4 гостуването си на Кристъл Палас в

...

Палас съсипа слаб Манчестър Юнайтед

загуби пагубно с 0:4 гостуването си на Кристъл Палас в 36-ия кръг на Висша лига. Отборът на Ерик загар Хаг изигра следващия си несъвършен мач този сезон.

Юнайтед остава със единствено една победа в последните си седем турнирни срещи. Червените дяволи са на път да изтърван и класиране за Европа. Тимът е на осмо място с 54 точки, колкото има и седмият Челси. С трите точки орлите събраха 43 и се изкачиха на 14-о място.

Мишел Олисе даде задатък на Палас в 12-ата минута, а Жан-Филип Матета удвои преди почивката. Матета се разписа в шести следващ домашен мача на лондончани.

През второто полувреме домакините означиха още два гола посредством Тайрик Мичъл и още веднъж Олисе осем минути по-късно. Така младият френски нападател събра девет гола през сезона във Висшата лига.

За четвъртия гол виновност има и Каземиро. Той игра като централен бранител дружно с Еванс, като това беше, която Тен Хаг употребява този сезон.
Източник: flashnews.bg