Загубата на Динамо (Киев) от Левски с 0:1 в контролен

...

В Украйна: Този Динамо съживява мъртъвци

Загубата на Динамо (Киев) от Левски с 0:1 в надзорен мач по време на лагера в Турция отприщи гнева на украинските почитатели.

Те засипаха с отрицателни мнения информацията за загубата в формалните канали на Динамо в обществените мрежи.

" Добре, че е Динамо, с цел да се вдигне виталния тонус и рейтинга на противниците им ", написа в един от мненията.

" Забравиха да подкупят съдиите и ето го резултата ", написа различен последовател.

Трети пък се възмущава, че треньорът Александър Шовковски е давал инструкции на съветски език.

" Дори легионерите на Левски говореха български, само че не и Шовковски украински ", разяснява този почитател.

В медиите също отразиха загубата. Според rbc.ua през първото полувреме Левски не е оставил на Динамо опция да си поеме въздух, а през второто полувреме е пропуснал да запише по-изразителна победа.
 Костов горделив! Този път застана пред медиите и съобщи: Най-после победихме, изживяваме сложен интервал